Działka budowlana Czarnocin
Czarnocin, mazowieckie
- 79 680 zł
- 996 m²
- 80 zł/m²
Aneta Jarzębska
Skontaktuj się
Działka budowlana Czarnocin
Czarnocin, mazowieckie
zaktualizowane:
12 maja 2026
Działka budowlana Czarnocin
Zaktualizowane: 12 maja 2026
79 680 zł 996 m² 80 zł/m²
- Typ oferty: działka na sprzedaż
- Cena: 79 680 zł (80 zł/m²)
- Forma własności: księga wieczysta
- Działka: budowlana, 996 m²
- kształt: prostokąt; długość: 40m; szerokość: 25m
- dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
- określone warunki zabudowy
- Media: prąd
- Źródło: biuro nieruchomości: PL Anna Stanio, zaktualizowane: 12.05.2026
- numer ogłoszenia: G-84519-13
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Czarnocin, Dobre, miński, mazowieckie
Opis nieruchomości
Urokliwa działka budowlana w otoczeniu lasu!
Zapraszam wszystkich miłośników przyrody którzy szukają działki budowlanej w otoczeniu lasu w sielskiej i spokojnej okolicy, zaledwie godzinę od centrum Warszawy!
Oferuję działkę budowlaną o powierzchni 996 m2 w spokojnym Czarnocinie gmina Dobre na skraju dużych połaci lasów.
Działka posiada warunki zabudowy pod budowę budynku jednorodzinnego wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu. (...)
512 206...
512 206 771